انبارداری تخصصی

موجودی­ ها بخش عظیمی از دارایی ­های هر سازمان را تشکیل داده که به سبب آن یکی از مهم­ ترین بخش ­های یک کسب و کار انبار و انبارداری می­ باشد. در اصل این انبارداری است که به صورت یک زنجیره، نقش اتصال بین تولید، توزیع و مصرف را در صنعت بازی کرده و کالاهای تولید شده را از شرکت به بازار مصرف می ­­رساند. همچنین مدیریت صحیح موجودی و اداره صحیح انبار با بهره ­گیری از روش ­های اصولی انبارداری، باعث کاهش هزینه ­ها شده و این اجازه را به سازمان می­ دهد که کالاها را به موقع و با کیفیت مناسب به دست مشتری برساند. از دیگر نکاتی که باید در عملیات ­های انبارداری مورد توجه قرار گیرد، می ­توان به موارد زیر اشاره نمود:

  . فضای امن و مناسب برای نگهداری کالاها

  . طبقه بندی و چیدمان صحیح

  . تجهیزات تخصصی و محافظت درست و اصولی از کالای انبار شده

  . وجود انباردار ماهر

  . بهداشت و ایمنی انبار

از طرفی امروزه هزینه­ های نگهداری موجودی افزایش یافته است و نداشتن تخصص لازم در زمینه انبارداری می ­تواند هزینه­ ها را بیش از پیش افزایش دهد. از همین رو، با توجه به افزایش هزینه ­های نگهداری کالا و افزایش فضای رقابتی در کسب و کارها و همچنین افزایش تعداد فروش­ های اینترنتی و گرایش مشتریان به خرید از این فروشگاه ­های آنلاین، نیاز به برون سپاری عملیات انبارداری و نگهداری کالا، روز به روز در حال رشد می ­باشد.

شرکت رابین تدبیر پارس با فراهم نمودن امکانات و تجهیزات تخصصی انبارداری، زمینه لازم برای نگهداری کالاهای شرکت ­ها را با هدف کاهش هزینه­ ها و ارسال به موقع به دست مشتریان، فراهم نموده است. از جمله خدمات شرکت ما در بخش انبارداری می ­توان به موارد زیر اشاره کرد:

  . ثبت ورود کالا (رسید انبار) و خروج کالا (حواله انبار) به صورت سیستمی

  . نگهداری و حفاظت از کالا در انبار بر اساس الزامات چیدمان و دمای کالا و الزاامات استاندارد

. انبارگردانی روزانه و مغایرت­گیری موجودی سیستمی و موجودی فیزیکی کالاها

  . دسترسی آنلاین به موجودی انبار و کاردکس انبار

  . خدمات تخصصی کنترل موجودی کالا

  . بسته ­بندی و آماده ­سازی سفارشات مشتریان (فاکتورچینی یا جورچینی) جهت ارسال به آدرس مشتریان

  . لیبل­ زنی محصولات (لیبل اصالت، لیبل ­های شناسایی و…) متناسب با نیاز مشتریان

  . پک ­سازی محصولات (باندل جهت فروشگاه های زنجیره ای و یا طرح های فروش در فروشگاه های آنلاین)

  . خدمات تخصصی بارانداز (Cross Docking): دریافت و ارسال بدون نیاز به خدمات انبارش، با هدف تجمیع بار و تغییر در نوع حامل می باشد.

 

مطالب مرتبط